• چهارشنبه ۸ اسفند ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۱
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 9712-3085-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

بنیادی: زمینه دیدار بی واسطه نمایندگان با مقام رهبری فراهم شود

نماینده مردم کاشمر در مجلس شورای اسلامی خطاب به رئیس مجلس اظهار کرد: آقای لاریجانی زمینه دیدار نمایندگان مجلس را با مقام معظم رهبری فراهم کنید تا بی واسطه پیام مردم را در خصوص مشکلات معیشتی به عرض ایشان برسانیم.

به گزارش ایسنا، بهروز بنیادی نماینده مردم کاشمر در مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی جلسه علنی نوبت بعد از ظهر امروز مجلس شورای اسلامی خطاب به رئیس مجلس گفت: آقای لاریجانی امروز به عنوان یکی از ۲۹۰ نماینده ملت ایران و منتخب مردم شریف حوزه انتخابیه خود از شما به عنوان رئیس مجلس استدعایی دارم. همانطور که می‌دانید غرور ملی ما ضامن وحدت، استقلال، آزادی و حفظ تمامیت ارضی کشور است.

وی افزود: اکنون دشمن پیدا و پنهان ما مرموزانه این بنیاد را با حمله به معیشت مردم نشانه گرفته است. در این زمان حساس از شما می‌خواهم تا زمینه دیدار نمایندگان مجلس با مقام معظم رهبری را فراهم کنید تا بی واسطه پیام مردم را در خصوص فشارهای تحمل ناپذیر اوضاع دشوار معیشتی که بیشتر جمعیت کشور را به سوی خط فقر پیش برده و چون سرمایه استخوان سوز رمق از جان و جسم آنها برده به عرض ایشان برسانیم.

بنیادی تصریح کرد: باشد که معظم له پس از استماع دیدگاه و دغدغه‌های جمعی از نمایندگان در حوزه‌های مختلف سیاسی، اجتماعی و فرهنگی با سخنان و تدابیر تازه و راهگشای خود در آستانه دهه پنجم انقلاب به قلب همه ما و ملت ایران اطمینان خاطری دوباره بدهند.

نماینده مردم کاشمر در مجلس شورای اسلامی در پایان در تذکری به وزیر صنعت بیان کرد: آقای وزیر نحوه توزیع آرد به نانوایی‌ها و کارخانجات تولید کننده مواد غذایی موجب نگرانی است. این موضوع را بررسی کرده و از عواقب آن پیشگیری کنید.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: