• پنجشنبه ۲۳ اسفند ماه، ۱۳۹۷ - ۰۸:۲۸
  • دسته بندی : زیارت و گردشگری
  • کد خبر : 9712-7091-5
  • خبرنگار : 15303
  • منبع خبر : ----

محمدرضا کلایی خبرداد؛

آمادگی پذیرش 4000 زائر در بوستان غدیردر ایام نوروز

محمدرضا کلایی گفت: آمادگی پذیرش 4000 خانوار در بوستان زائرپذیر غدیر را داریم و هم‌چنین سعی کرده‌ایم ورودی‌ها را در پیک زائر افزایش دهیم.

به گزارش ایسنا- منطقه خراسان، شهردار مشهد در حاشیه مانور «خدمت ستاد خدمات سفر خراسان رضوی»اظهار کرد: ساعت پذیرش پارکینگ‌ها 24 ساعته خواهد شد و در منطقه ثامن نیز افزایش ساعت پارکینگ‌ها را خواهیم داشت.

وی افزود: در ورودی‌های اصلی که شامل راه‌آهن، پایانه مسافربری، ورودی قوچان و نیشابور و فرودگاه می‌شود سعی کرده‌ایم راهنمای مسافرین را به طور کامل داشته باشیم و هم فضا را آراسته‌ایم و برنامه‌های بومی و محلی تدارک دیده‌ایم تا آغازی شاد برای سال نو باشد، هم‌چنین 15 ایستگاه بهارانه را را با تجمیع فضاهای گل برای استفاده مردم ساخته‌ایم. 

محمدرضا کلایی ادامه داد: قرار است از 25 اثر ماندگار به عنوان یادمان‌های شهری که محصول هنر شهری هستد بهره‌برداری شود؛ هم‌چنین 30 اثر دیوارنگاری در سطح شهر خواهیم داشت و سعی کرده‌ایم در محدوده اطراف حرم کارهایمان را تقویت کنیم.

شهردار مشهد خاطرنشان کرد: امسال قرار است طی یک رکوردزنی مردم مشهد شاهد نصب 900 المان در سطح شهر مشهد باشند.

وی بیان کرد: برنامه‌های فرهنگی مانند نمایش، تئاتر و برنامه‌های شاد و تمام آن چیزی را که زائرین می‌خواهند برنامه‌ریزی شده است. برای رفاه حال مسافرین و زائرین در فروشگاه‌های سطح شهر تخیفاتی را در نظر گرفته‌ایم.

کلایی در خصوص حمل‌ونقل در این دوران ابراز کرد: برای تسهیل تردد‌ها اتوبوسرانی ساعت خود را افزایش داده و برنامه‌ریزی شده است که تمام دستگاه‌های خدماتی 24 ساعته به ارائه خدمات بپردازند.

شهردار مشهد ادامه داد: امروز هم قرار است در طرحی که به شورای اسلامی شهر ارائه کرده‌ایم در صورت پذیرش، پایانه‌های اصلی در میدان فردوسی، مصلی و دو پایانه دیگر مستقر کنیم و اتوبوس‌های بی‌آرتی از 29 اسفند تا 5 فروردین 98 برای مردم و زائرین رایگان خواهد بود.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: