• پنجشنبه ۲۳ اسفند ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۷
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 9712-10390-5
  • خبرنگار : 15284
  • منبع خبر : ----

روند ترمیم سالن‌های ورزشی نیشابور آغاز شده است

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان نیشابور گفت: با توجه به کمبود اعتبارات ترمیم سالن‌ها به صورت اولویت‌بندی شده در دستور کار قرار گرفته است.

رضا ترشیزیان در گفت‌وگو با ایسنا- منطقه خراسان، عنوان کرد: سهم بخش‌های شهرستان نیشابور از سالن‌های ورزشی 7 سالن است که سهم بخش سر ولایت 2 سالن، بخش زبرخان 4 سالن و بخش میان جلگه 1 سالن است.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان نیشابور ادامه داد: تعداد سالن‌های موجود در شهر نیز 8 سالن است که سهم ورزشگاه تختی 5 سالن، مجموعه بانوان 3 سالن و مجموعه انقلاب نیز 1 سالن است.

وی افزود: روند بهبودی و ترمیم سالن‌ها شروع شده است؛ زمانی که بنده وارد سیستم اداره شدم سالن‌ها به بخش خصوصی واگذار شده بود، به دلیل کمبود اعتبارات در سالن‌ها تعمیراتی صورت نگرفته بود و طی جلساتی که برگزار گردید و تصمیم به بازسازی سالن‌هایی که مشکل داشتند، گرفتیم.

ترشیزیان بیان کرد: در سال 96 آب، برق، گاز، سیستم گرمایش و کف‌پوش سالن انقلاب را که مدت زمان زیادی مشکل داشت، ترمیم کردیم و به دلیل محدودیت اعتبارات ترمیم سالن‌ها را با توجه به اهمیت آن‌ها در اولویت و دستور کار قرار دادیم.

وی گفت: قیمت استفاده از سالن‌های ورزشی شهرستان هر ساله توسط کمیته نرخ‌گذاری تعیین می‌شود؛ قیمت‌ها برای رخصوصی و دولتی یکسان است و چنانچه تخلفی در قیمت‌ها صورت گرفت، اداره ورزش و جوانان وارد می‌شود.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: