• پنجشنبه ۲۳ اسفند ماه، ۱۳۹۷ - ۱۶:۳۰
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9712-18214-5
  • خبرنگار : 15186
  • منبع خبر : ----

کسب رتبه اول المپیاد ملی فرش توسط دانش‌آموزان خراسانی

معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش خراسان رضوی از کسب رتبه اول سیزدهمین دوره المپیاد ملی فرش دستباف ایران توسط هنرجویان خراسانی خبرداد.

به گزارش ایسنا- منطقه خراسان، رضا صابری تولایی اظهار کرد: سیزدهمین دوره المپیاد ملی فرش دستباف ایران از تاریخ 20 الی 22 اسفند ماه سال جاری به همت مرکز ملى فرش ایران و سازمان صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان شرقى به میزبانی دانشگاه هنر اسلامی تبریز در دو بخش دانشجویی و دانش آموزی برگزار گردید و هنرجویان استان خراسان رضوی در بین 18 تیم شرکت کننده در این المپیاد، با کسب هفت مقام برتر توانستند رتبه اول این رقابت‌ها را در بخش دانش‌آموزی به خود اختصاص دهند.

وی ادامه داد: با عنایت به تلاش و برنامه‌ریزی هدفمند معاونت آموزش متوسطه استان، جمعا از ۹ مقام کشوری کسب شده در این المپیاد، هفت مقام نصیب هنرجویان هنرستان‌های کاردانش خراسان رضوی شد که این افتخار آفرینی قابل تقدیر است.

معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش خراسان رضوی گفت: در رشته طراحی فرش، رتبه اول این مسابقات به هنرستان کاردانش شهدای فلسطین از آموزش و پرورش ناحیه چهار مشهد و رتبه دوم این مسابقات نیز به هنرستان کاردانش هنرآوران از آموزش و پرورش منطقه تبادکان اختصاص یافت.

صابری افزود: در رشته بافت فرش، رتبه اول این مسابقات را هنرستان کاردانش هنرآوران از آموزش و پرورش منطقه تبادکان و رتبه دوم را نیز  هنرستان کاردانش شهدای فلسطین از آموزش و پرورش ناحیه چهار مشهد کسب کردند.

وی خاطرنشان کرد: در رشته رنگرزی فرش، رتبه اول این مسابقات به هنرستان کاردانش کیمیا از آموزش و پرورش ناحیه سه مشهد، رتبه دوم به هنرستان کاردانش شهدای فلسطین از آموزش و پرورش ناحیه چهار مشهد و رتبه سوم این مسابقات را نیز هنرستان کاردانش همت مردم از آموزش و پرورش ناحیه هفت مشهد کسب کردند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: