• شنبه ۱۷ فروردین ماه، ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۱
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 981-3487-5
  • خبرنگار : 15202
  • منبع خبر : ----

معاون فرهنگی پیشین شهردار مشهد:
نمره خدمت معاونت فرهنگی قابل‌قبول بود

رییس سابق سازمان فرهنگی و اجتماعی  شهرداری مشهد درخصوص دوره خدمت خود، عنوان کرد: در این هجده ماه نقد مدلل و متقنی بر حوزه فرهنگی وارد نشد.

به گزارش ایسنا- منطقه خراسان، صبح امروز دکتر هادی بختیاری در جلسه آیین تکریم و معارفه معاون شهردار و رئیس سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد در شهرداری مرکز، ضمن سپاس از تلاش همکاران سازمان فرهنگی اظهار کرد: هیچ تلاشی کامل نیست اما نمره دوستان ما در این 18 ماه قابل قبول بود.

وی افزود: اکثر نقدها مدلل و متقن نبودند، بعضی به علت عدم آگاهی و برخی نیز از روی خصومت بود. به علاوه، فرصت زیادی هم در اختیار نداشتیم و در این فرصت، دوستان خوب عمل کردند.

بختیاری با اشاره به ناکامی‌ها و چالش‌های این مسیر تصریح کرد: در این خصوص با آقای زارعی صحبت می‌کنم تا ایشان بتوانند با قدرت ادامه دهند.حمایت شورای شهرو شهرداری نیز به طور کامل موردنیاز است و بدون آن نمی‌توان توقع سرعت و خروجی مورد انتظار را داشت. 

معاون سابق شهردار در خصوص فرصت فعالیت در معاونت فرهنگی گفت: سعی من بر این بود که این فرصت را برای اثرگذاری در سطح شهر مغتنم بدانم و از این ظرفیت‌ها به درستی استفاده کنم.

وی ضمن تشکر از برخی همکاران خود در حوزه فرهنگی، عنوان کرد: فرصت خدمت به مشهدالرضا، افتخار بود و گرفتن آن رحمتی بود که خداوند در حق بنده کرد.

بختیاری با اشاره به حدیثی از پیامبر(ص) عنوان کرد: دو ناتوانی امکان دارد ما را فرابگیرد، یکی ناشی از محبت و دوستی نسبت به معیشت و زندگی و دیگری علاقه به نادانی است. 

وی افزود: بسیاری از اوقات ما نمی‌خواهیم چیزهایی را بدانیم و از راستی‌ها پرهیز داریم.

بختیاری با اشاره به گفتاری از مصطفی ملکیان نیز تصریح کرد: ایشان مفهومی تحت عنوان رسالت تقریر حقیقت و تقلیل ملالت را عنوان می‌کنند. این دو گاهی با هم درتضاد قرار می‌گیرند. ما انسان‌ها عموما از حقیقت به دوریم چرا که احساس می‌کنیم ملالت ما را افزایش می‌دهد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: