• شنبه ۱۷ فروردین ماه، ۱۳۹۸ - ۲۱:۱۷
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 981-3887-5
  • خبرنگار : 15305
  • منبع خبر : ----

معاون جدید فرهنگی شهردار مشهد:
کنار مردم بودن راز موفقیت است

معاون جدید فرهنگی شهرداری مشهد گفت: راز موفقیت ما همیشه در کنار مردم بودن و گفت‌وگو با مردم بوده‌است. عزیزان ما کسانی که من سال‌ها توفیق همکاری با آنها را داشته‌ام می‌دانند ما هر وقت در کنار مردم و با مردم بودیم موفق بوده‎ایم و این رمز کار ما بوده که انشالله خدا توفیق دهد و امام رئوف کمکمان کند تا در کنار شما وهمکاران بسیار خوب در سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری که الحق و الانصاف برای آن زحمت کشیده‌اند باشیم.

به گزارش ایسنا-منطقه‌خراسان ظهر امروز مهدی زارعی در مراسم تکریم و معارفه‌ی معاون فرهنگی شهرداری مشهد و رئیس سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری در تالار شهدای شهرداری گفت: تجربه‌های زیادی در طول این سال‌ها در زمینه فرهنگی و اجتماعی حاصل شده‌است که امیدوارم پشتوانه خوبی باشد تا با مساعدت و هدایت شهردار محترم بتوانیم در حوزه‌ای که بسیار بزرگ و سنگین است نقش ایفا کنیم و در یک کلام آن‌چه جناب شهردار در حکم ابلاغشان فرمودند و تکلیف ما را در حوزه‌ی اجتماعی روشن کردند، بتوانیم ارتقا فرهنگ شهروندی را در حوزه سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری، باعث شویم.

معاون فرهنگی شهردار بیان کرد: خدای بزرگ را شاکرم که دوباره فرصتی عطا فرمود در مشهدالرضا شهر امام رئوف توفیق خدمت به زائرین و مجاورین را کسب کنم و این‌بار در کسوت یک خادم باشم.

زارعی ادامه داد: من نه جا دارد و نه فرصت و شرایط هست که وارد برنامه ای بشوم باید گذر کنیم و آنچه جناب دکتر کلایی فرمودند افق بالادستی ما و راهی که پیش رو داریم همین برنامه عملیاتی (97-1400) است که تمام تلاش ما این است که با تمام توان بتوانیم آن را اجرایی کنیم.

وی افزود: عزیزانی در طول این مدت با بنده کار کردند می‌دانند که روحیه من آن است که در میدان هستم همان چیزی که جناب شهردار فرمودند.

معاون فرهنگی شهردار بیان کرد: انشالله از مشورت‌ها و توصیه هایی که دوستان عزیز ما در حوزه های اجتماعی و فرهنگی دارند بهره خواهیم برد و با روحیه‌ای که داریم می‌توانیم از آن‌چه شما برای ما توصیه و نقد منصفانه خواهید داشت بهره بگیریم.

زارعی گفت: من لازم می‌دانم از دکتر بختیاری عزیز که بیش از دو دهه ‌است که بنده توفیق دوستی با این بزرگوار را داشتم و یکی از انسان های پاکدست و با خلوص نیت است تقدیر و تشکر کنم و این‌که راه ما امتداد راه دکتر بختیاری با قدری تفاوت است.

وی افزود: ان‌شاالله شما هم کمک کنید تا بتوانیم در مسیری که در پیش رو داریم  گام‌های ارزنده‌ای را برداریم و برای شهر مشهد کسب آبرو کنیم.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: