• دوشنبه ۲۶ فروردین ماه، ۱۳۹۸ - ۰۰:۲۷
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 981-12714-5
  • خبرنگار : 15268
  • منبع خبر : ----

سرپرست معاونت خدمات شهری شهرداری مشهد با توجه به بارندگی‌ها اعلام کرد؛

گزارش ۴۰ مورد آب‌گرفتگی/جانمایی و انبار 10 هزار کیسه شن

سرپرست معاونت خدمات شهری شهرداری مشهد با بیا اینکه تا کنون ۴۰ مورد آب‌گرفتگی در سطح شهر مشهد گزارش شده از جانمایی و انبار 10 هزار کیسه شن خبر داد. 
 
مهدی یعقوبی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا-منطقه خراسان، اعلام کرد: طی بارش‌های عصر امروز تا کنون حدود ۴۰ مورد آبگرفتگی در سطح معابر شهر گزارش شده است که با توجه به پیش‌بینی و استقرار  ماشین آلات، پمپ های مکش قوی و عوامل کارگری خدمات شهری موارد مرتفع گردید.

وی افزود: باتوجه به بارش مستمر و تقریباشدید و ادامه دار باران ازظهر امروز که همچنان نیز باشدت خوبی ادامه دارد ضمن فعالیت بیش از170 دستگاه ماشین الات و ادوات، بیش از 1700 نفرنیروی کارگری، بیش از 110 دستگاه موتورپمپ سبک سیار،بیش از 10000 کیسه شن نیز در نقاط مورد نیاز سطح شهر جانمایی و دپو گردید.

یعقوبی تصریح کرد: باتوجه به شدت و استمرار بارندگی و عدم جوابگویی ظرفیت کانالها دربرخی ساعات که باران ها شدید و رگباری بود،ضمن جاری شدن رواناب و تجمع اب در برخی معابر،نقاطی ازسطح شهردچارابگرفتگی شد که باحضورعوامل خدمات شهری موارد مرتفع گردید و این فعالیت ها با توجه به استمرار بارندگی، تداوم دارد.

یعقوبی خاطرنشان کرد: همچنین در طول این مدت ۴۱ مورد عملیات توسط همکاران اتش نشانی صورت پذیرفته  که ۱۲ مورد مربوط به آبگرفتگی منازل، کارگاه و معابر بوده است. ضمنا با توجه به پیش بینی بارندگی، طی سه روز گذشته، نسبت به تخلیه چاههای جذبی، سپتیک ها و لایروبی و نظافت کال ها اقدام شده است

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: