• دوشنبه ۲۶ فروردین ماه، ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۷
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 981-13514-5
  • خبرنگار : 15249
  • منبع خبر : ----

هبه دو دستگاه ون و اتوبوس به آسایشگاه جانباران امام خمینی و مجتمع توان‌یابان

۲ دستگاه ون به آسایشگاه جانبازان امام خمینی (ره) و ۲ دستگاه اتوبوس به مجتمع آموزشی نيكوكاری توان‌يابان هبه می‌شود.

به گزارش ایسنا- منطقه خراسان، صبح امروز در پنجاه و ششمین جلسه صحن علنی شورای اسلامی شهر مشهد که در تالار شهر برگزار شد لایحه هبه اتوبوس به مجتمع آموزشی نیکوکاری توان یابان با حداکثر رای حاضران به تصویب رسید که ماده واحده آن به شرح ذیل است: به شهرداري مشهد مقدس اجازه داده مي‌شود، تعداد ۲ دستگاه اتوبوس مدل ۴۵۷ با عمر بالای ۱۰ سال جمعاً به ارزش یک میلیارد و پنجاه و پنج میلیون ريال را از محل اتوبوس‌های مازاد خطوط شهری خود به مجتمع آموزشی نيكوكاری توان‌يابان هبه نمايد.

همچنین در این جلسه، لایحه در اختیار قراردادن ۲ دستگاه ون به آسایشگاه جانبازان امام خمینی (ره) با 12 رای موافق تصویب شد. جزئیات این ماده واحده از قرار ذیل است: شهرداری مشهد مقدس مکلف است، به‌منظور ارائه خدمات ویژه به جانبازان گرانقدر قطع نخاعی، نسبت به خرید و مناسب‌سازی ۲ دستگاه خودرو ون اقدام و با حفظ مالکیت و رعایت تبصره‌های زیر، در اختیار آسایشگاه جانبازان امام خمینی (ره) قرار دهد.

تبصره‌های این ماده نیز به این صورت است: 

تبصره۱- شهرداری مشهد مقدس مکلف است، تفاهم‌نامه سه‌جانبه موضوع این مصوبه را (فی‌مابین شهرداری مشهد، بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی و هیأت امنای آسایشگاه مزبور) با لحاظ کلیه تعهدات و مسئولیت‌‌های آسایشگاه، شرایط نگهداری و سایر موارد مشابه، قبل از اجرا، به تأیید کمیسیون حقوقی شورای اسلامی شهر برساند. 

تبصره۲- به شهرداری مشهد مقدس اجازه‌ داده می‌شود، جهت مناسب‌سازی خودروهای ون، از ظرفیت‌های موجود سازمان تاکسیرانی استفاده نماید.

تبصره۳- شهرداری مشهد مقدس مکلف است، بار مالی این مصوبه را در لایحه اصلاح بودجه سال ۱۳۹۸ منعکس نماید.

در ادامه این جلسه و با بحث و گفت‌وگوی اعضای شورا، با حداکثر آرا لایحه مجوز دریافت بهای خدمات از پرونده‌های مطرح شده در کمیسیون ماده ۷۷ از سوی مودیان به تصویب رسید. طبق این مصوبه شهرداری مشهد مقدس مکلف است، به استناد بند ۲۶ ماده ۸۰ قانون اصلاح موادی از قانون تشکیلات، وظایف و انتخابات شوراهای اسلامی کشور و انتخاب شهرداران، از آن دسته از مودیانی که تقاضای طرح پرونده خود در کمیسیون‌ مقرر در ماده  ۷۷ قانون شهرداری را دارند، هنگام ثبت درخواست و موافقت با طرح و رسیدگی پرونده در کمیسیون ماده ۷۷ توسط دبیرخانه، بهای خدماتی بابت خدمات دبیرخانه‌ای به شرح جدول ذیل و با رعایت تبصره‌های زیر دریافت نماید.

 تبصره۱- مبلغ بهای خدمات دریافتی، غیرقابل برگشت بوده و ارتباطی به نوع رأی ندارد. 

تبصره۲- شهرداری مشهد مقدس مجاز است، از سال ۱۳۹۹ و بعد از آن، هر سال به میزان تورم اعلامی از سوی بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران، حداکثر تا سقف ۲۰ درصد بهای خدمات مزبور را اضافه نموده و برای افزایش بهای خدمات بیش از ۲۰ درصد، مصوبه شورای اسلامی شهر را دریافت نماید.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: