• چهارشنبه ۲۵ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۸
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 982-8085-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

انتقاد معاون سیاسی استاندار از حضور کمرنگ احزاب در فضای مجازی

معاون سیاسی امنیتی اجتماعی استاندار خراسان رضوی حضور احزاب استان در فضای مجازی را کم رنگ دانست و از آنها خواست که برای حضور در فضای مجازی یک طراحی ویژه‌تری را در دستور کار قرار دهند. 

به گزارش ایسنا-منطقه خراسان و به نقل از روابط عمومی استانداری خراسان رضوی،حسن جعفری در اولین  نشست هم اندیشی احزاب و گروه‌های سیاسی شناسنامه‌دار استان اظهار کرد: جلسات ما باید منتج به گفتمانی شود که خدمت‌رسانی به مردم را بیشتر فراهم کند.

وی ادامه داد: با یک بررسی اجمالی مشخص می‌شود که برای براندازی نظام ایران در جبهه عبری و عربی  و در راس آن‌ها آمریکا اتحاد ایجاد شده است.

وی با اشاره به این که دشمن برای دشمنی از تمام ابزارهای خود در حال استفاده است، بیان کرد: خواهش من از احزاب این است که واقعیت‌های موجود ازجمله محدودیت‌هایی که دشمن برای کشور ایجا کرده را بیشتر بشناسند و سعی کنند با در نظر گرفتن این مسئله جلو بروند.

معاون سیاسی امنیتی اجتماعی استاندار خراسان رضوی ضمن بیان این که عملیات روانی دشمن بسیار شدید است، گفت: شما می بینید که ترامپ در روز 19 خبر فریب و دروغ می‌دهد و کسی هم از او بازخواست نمی کند. 

جعفری خاطرنشان کرد: بنای ما بر این است که در همه حوزه‌ها از جمله انتخابات مر قانون را رعایت  کنیم لذا در مسیر قانون حرکت خواهیم کرد و دغدغه ای هم نداریم، لذا از عزیزان می‌خواهیم  در این خصوص به ما کمک کنند اما درعین حال وقتی حزبی موضوعی را طرح می‌کند راهکار اجرایی آن را نیز بهتر است ارائه نماید.

وی افزود: در حوزه کاری خودمان سعی می‌کنیم در راستای آمیزه‌های دین اسلام حرکت کنیم و قطعا این مسئله در دستور کار ما خواهد بود، همچنین انتظار داریم منشور همدلی که پیش نویس آن آمده شده را احزاب در دستور کار خود قرار بدهند تا همه ما با تمام توان خود در خدمت نظام جمهوری اسلامی باشیم.

معاون سیاسی امنیتی اجتماعی استاندار خراسان رضوی ادامه داد: تفکر استاندار منبعث از اقتصاد مقاومتی است و در همین راستا نهاد مردمی اقتصاد مقاومتی برای اولین بار در استان ایجاد شد. انتظار داریم احزاب کنار اقتصاد مقاومتی باشند لذا اول خودشان این نهاد را بشناسند و در مرحله بعد آن را بشناسانند چون اگر این اتفاق بیفتد از تحریم نگران نخواهیم بود. به طور مثال وقتی یک حاشیه نشین که معضل ایجاد کرده را با ایجاد شرایط لازم به روستای خودش برگردانیم چه نگرانی دیگر خواهیم داشت.

وی افزود: اگر حزبی خوب فعالیت کند مردم به راحتی می‌توانند از آن استفاده کرده و آن را انتخاب کنند. لذا اگر احزاب راهکارها و راهبردهای خود را بهتر به مردم عرضه کنند مردم از آن استقبال خواهند کرد.

جعفری حضور احزاب استان در فضای مجازی را کم رنگ دانست و از آنها خواست که برای حضور در فضای مجازی یک طراحی ویژه‌تری را در دستور کار قرار دهند و از ظرفیت اطلاع‌رسانی این فضا بیشترین استفاده را ببرند.

معاون سیاسی امنیتی اجتماعی استاندار خراسان رضوی در خصوص انتخابات گفت: ما رای مردم را حق الناس می‌دانیم بنابراین برای دنیای دیگران آخرت خود را خراب نکرده و بر اساس قانون عمل خواهیم کرد.

وی با عنوان این نکته که وام دار هیچ کسی نیستیم و همه را به یک چشم می‌بینیم، افزود: در فضای مجازی شدیدا سم پاشی می‌شود که حضور مردم در انتخابات کمرنگ شود اما با فهم و ادراک سیاسی بالای مردم اصلا نگران این مسئله نیستیم.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: