• پنجشنبه ۲۶ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۸ - ۰۰:۱۵
  • دسته بندی : زیارت و گردشگری
  • کد خبر : 982-7091-5
  • خبرنگار : 15303
  • منبع خبر : ----

شهردار مشهد:
ظرفیت‌های موجود در توس را پاس بداریم

شهردار مشهد گفت: امیدوارم بتوانیم با توسعه زیر ساخت‌ها و سرمایه‌گذاری در این حوزه‌ها هم حق ادب فارسی را به جا بیاوریم و هم زمینه‌ای را برای گذران فراغت زائرین و مجاورین حضرت رضا(ع) فراهم کنیم.

به گزارش ایسنا- منطقه خراسان، محمدرضا کلایی که در مراسم پاسداشت زبان فارسی و بزرگداشت فردوسی سخن می‌گفت، اظهار کرد: روز بزرگداشت حکیم ابوالقاسم فردوسی را گرامی می‌دارم؛ امروز برای من روز خاطره‌انگیزی است که پس از مدت‌ها مهجوریتی که آرامگاه فردوسی داشت، قطعه‌ای از پازل شکوهمندی که چندین دهه قبل طراحی شده بود به انجام رسید.

وی افزود: این خود نویدی است برای فعالیت‌هایی که قرار است در آینده انجام شود و انشاءالله بتوانیم حق فردوسی و حقی که بر گردن ما دارد را به حیث خدماتی که برای تمام ایرانیان انجام داده است به جا بیاوریم.

کلایی ادامه داد: من از تمامی افراد در مدیریت شهری، شورای اسلامی شهر، شهرداری و هم‌چنین عنایت و خوش فکری اداره کل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی که توانست این مسیر را آغاز کند و در کنار مدیریت شهری یکی از درخشان‌ترین عملکردها را رقم بزند، تشکر می‌کنم.

شهردار مشهد خاطرنشان کرد: هم‌چنین امیدوارم در ادامه بتوانیم ظرفیت‌هایی که در توس وجود دارد و حقی که باید نسبت به شاهنامه فردوسی و تمامی آن‌ چیزی که در اندیشه ایرانیان نقش بسته ناشی از این تحفه خرد را پاس داریم.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: