• چهارشنبه ۲۲ خرداد ماه، ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۳
  • دسته بندی : زیارت و گردشگری
  • کد خبر : 983-5591-5
  • خبرنگار : 15260
  • منبع خبر : ----

برگزاری نشست تخصصی بررسی سیاست‌های تشویقی سرمایه‌گذاری در مشهد

نشست تخصصی بررسی سیاست‌های تشویقی سرمایه‌گذاری در حوزه گردشگری و هتل‌داری، هم‌زمان با نمایشگاه تخصصی تجهیزات آشپزخانه‌های صنعتی، هتلی و صنایع وابسته در هتل توریست توس مشهد برگزار خواهد شد.

به گزارش ایسنا- منطقه خراسان، نشست تخصصی با موضوع سرمایه‌گذاری، 22 خرداد برگزار خواهد شد. مخاطبان این نشست مالکان، مدیران و سازندگان هتل‌های در حال ساخت و در حال تجهیز هستند و در این نشست تولیدکنندگان و خریداران با یکدیگر آشنا خواهند شد.

در این نشست جامعه سرمایه‌گذاران و هتل‌داران افغانستانی مقیم مشهد با توجه به حجم بالای سرمایه‌گذاری‌شان در استان حضور خواهند داشت.

نشست تخصصی دوم مربوط به حوزه تفریحات و سرگرمی است که سرمایه‌گذاران و مسئولان مرتبط حضور خواهند داشت و علاوه بر بررسی مشکلات، تشکیل جامعه یا انجمن حرفه‌ای مورد بحث و بررسی قرار خواهد گرفت.

هم‌زمان با این نشست‌های تخصصی نمایشگاه تخصصی از 22 تا 24 خرداد ماه جاری در هتل توریست توس برگزار خواهد شد. این نمایشگاه تخصصی در فضایی به مساحت حدود هزار متر مربع در قالب 22 غرفه برگزار می‌شود.

در گذشته نمایشگاه تجهیزات آشپزخانه‌های صنعتی و هتلی، رستورانی، کافی‌شاپی و صنایع وابسته هم‌زمان با نمایشگاه‌های گردشگری برای عموم مردم برگزار می‌شد؛ اما اکنون برای اولین بار این نمایشگاه به صورت تخصصی برگزار می‌شود.

همچنین این نمایشگاه، عمومی نیست و فقط افراد متخصص با دعوت‌نامه می‌توانند در نمایشگاه و برنامه‌های جانبی آن حضور داشته باشند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: