• چهارشنبه ۲۲ خرداد ماه، ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۸
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 983-6986-5
  • خبرنگار : 15186
  • منبع خبر : ----

دبیر سومین کنگره بین المللی التهاب سیستم عصبی:

یاد گرفته‌ایم با مراکز علمی دنیا کار کنیم

دبیر سومین کنگره بین المللی التهاب سیستم عصبی گفت: یاد گرفته‌ایم با مراکز علمی دنیا کار کنیم.

به گزارش ایسنا- منطقه خراسان، محسن فروغی‌پور، امروز در سومین همایش بین ‌المللی التهاب سیستم عصبی که در دانشکده علوم پزشکی  مشهد برگزار شد، درخصوص نکاتی که باعث متمایز شدن این کنگره می‌شود، اظهار کرد: این کنگره هم برای اساتید  با تجربه طراحی شده و هم برای  دانشجویانی که در آغاز و میانه راه هستند و قرار است تجربیاتی را از اساتید دریافت کنند  و کاروان علمی کشور را قوی‌تر و سریع‌تر جلو ببرند.
 
وی ادامه داد: این کنگره تنها برای اساتید نیست و فستیوال دانشجویی هم در آن برگزار می‌شود.
 
دبیر سومین کنگره بین المللی التهاب سیستم عصبی بیان کرد: نکته دوم که در بسیاری از کنگره‌ها وجود ندارد، این است که این کنگره تلفیقی از یافته‌های بالینی و علوم پایه است و کارگاه‌هایی در هر دو زمینه خواهیم داشت.

فروغی‌پور خاطرنشان کرد: نکته سوم آن است که این کنگره تنها مربوط به دانشگاه مشهد به تنهایی نیست و با همکاری  مستقیم و فعال دانشگاه مونستر آلمان برگزار می‌شود. این یعنی اینکه ما با هم کار می‌کنیم، زبان تفاهم را خوب بلدیم و یاد گرفته‌ایم با مراکز علمی دنیا کار کنیم و علی‌رغم برخی مشکلاتی که وجود دارد ثابت کنیم در کنار هم هستیم.

وی افزود: آرزو می‌کنم با کمک هم در سراسر جهان بتوانیم دنیایی مهربان‌تر و ایمن‌تر با بیماری‌های کمتر بسازیم و تعهدات خود را  به عنوان پزشک، استاد، دانشجو و.. به جامعه بشری انجام دهیم.  


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: