• سه شنبه ۱۱ تیر ماه، ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۰
  • دسته بندی : زیارت و گردشگری
  • کد خبر : 984-2491-5
  • خبرنگار : 15259
  • منبع خبر : ----

دبیر انجمن صنفی خدمات مسافرتی خراسان رضوی خبر داد؛

ثبات بهای بلیت قطار و هواپیما در دهه کرامت

دبیر انجمن صنفی خدمات مسافرتی خراسان رضوی گفت: بهای بلیت قطار و هواپیما در دهه کرامت همان قیمتی است که فعلا در حال انجام است.

مجید فرقانی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا- منطقه خراسان، در خصوص وضعیت قیمت بلیت قطار و هواپیما در آستانه دهه کرامت اظهار کرد: یک افزایش قیمت 22 درصدی در مورد بلیت قطار از قبل از تیرماه را شاهد بودیم و همچنین در مورد بهای بلیت‌های هواپیما افزایش مشخصی نداریم و البته با توجه به شروع فصل تعطیلات و مسافرت‌ها، قاعدتا در روزهایی تقاضا بیشتر است، قیمت‌ها افزایش و در روزهای کم‌تقاضا کاهش می‌یابد و تا کنون مورد خاصی را مشاهده نکرده‌ایم.

وی افزود: لذا بهای بلیت قطار و هواپیما در دهه کرامت همان قیمتی است که فعلا در حال انجام است و اگر قرار باشد عددی افزایش یابد، قطعا پیش از آن توسط شرکت‌های هواپیمایی و یا راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران اعلام خواهد شد.

دبیر انچمن صنفی خدمات مسافرتی خراسان رضوی در قالب توصیه‌هایی به مردم و مسافران خاطرنشان کرد: توصیه ما به مردم آن است که خدمات سفر خود را از جمله بلیت، رزرو هتل و تهیه تور و بسته سفر از دفاتر مجاز ما انجام دهند. این دفاتر همگی دارای نشان اطمینان بوده و در واقع آرمی از انجمن صنفی دفاتر مسافرتی است که بر روی شیشه دفاتر مسافرتی مجاز ما الصاق شده است.

فرقانی همچنین ادامه داد: همچنین برای دفاتر مسافرتی الزام شده که موجوزهای خود را در معرض دید مسافر قرار دهند و لذا اگر مراجعین وارد دفاتر شدند و چنین مجوزهایی را مشاهده نکردند، آژانس مسافرتی موظف است مدارک موجود را نشان دهد. این امر موجب می‌شود دریافت خدمات واقعی باشد و از دفاتر غیر مجازی که فاقد هرگونه مجوز هستند، خرید صورت نگیرد تا دچار مشکلات و خرید خدمات با قیمت گران‌تر نشوند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: