• شنبه ۱۵ تیر ماه، ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۰
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 984-5288-5
  • خبرنگار : 15169
  • منبع خبر : ----

ثبت رکورد جهانی دو ورزشکار مشهدی در سازمان جهانی "ایمارو"

جامپینگ 1780 پله در 27 دقیقه

امیرعباس سخن سنج و امیرحسین وحدت دو ورزشکار مشهدی موفق شدند، با جامپینگ (پرش جفت پا) 1780 پله در 27 دقیقه و 7 ثانیه رکوردهای ملی و جهانی ثبت شده را ارتقا ببخشند.

به گزارش ایسنا- منطقه خراسان، امیرعباس سخن‌سنج و امیرحسین وحدت، دو ورزشکار مشهدی موفق شدند در رشته جامپینگ، رکوردهای ملی و جهانی را ارتقا بخشند. هر دو ورزشکار سابقه فعالیت در رشته‌های فوتبال و بوکس را در کارنامه دارند اما برای آمادگی در این رشته ورزشی، 4 ماه تمرین کردند تا به آمادگی بدنی مناسب دست یابند.

پیش بینی اولیه در تمرینات نشان می داد که 1700پله در 27 دقیقه به ثبت برسد اما طبق اعلام گروه داوری و نماینده سازمان جهانی ایمارو که در این مراسم حضور داشتند، سخن سنج و وحدت توانستند 1780 پله که شامل 3 بار پیمودن پله های ساختمان اداری مجتمع پاژ به صورت جفت پا بود را در زمان 27 دقیقه و 7 ثانیه طی کنند و رکورد های تمرینی خود را بهبود ببخشند.

این دو ورزشکار به عنوان سفیران سازمان انتقال خون که پیش از این با حضور در پایگاه انتقال خون امام رضا(ع) مشهد خون را اهدا کرده بودند، در پایان این مراسم اعلام کردند که حمایت شان از این سازمان با هدف کاستن از آلام کودکان سرطانی ادامه خواهد داشت. 

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: