• دوشنبه ۱۷ تیر ماه، ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۹
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 984-6684-5
  • خبرنگار : 15308
  • منبع خبر : ----

رئیس خانه صمت خراسان رضوی:

مدیران استان نیاز به آزادی عمل بیشتری دارند

رييس خانه صنعت معدن، معدن، تجارت خراسان رضوی گفت: تقاضای من این است که اعتماد و اطمینان لازم را نسبت به مدیران داشته باشیم تا بتوانند در مسولیتی که میپذیرند با جسارت بیشتری وارد عمل شوند. 

به گزارش ایسنا-منطقه خراسان، حسن حسینی ظهر امروز در مراسم تودیع و معارفه رئیس سازمان صنعت، معدن خراسان رضوی با بیان اینکه 95 درصد صنعت استان متعلق به بخش خصوصي است، اظهار کرد: مديريت حدود ٦٠٠٠ واحد صنعتى و چند ده هزار واحد صنفى كارى بسيار دشوار است  و نبايد از اقاي مس فروش توقع معجزه داشته باشيم.

وی درباره  آسیبی که در مسایل صنعت دیده می‌شود، بیان کرد: مدیران ما از اینکه ریسکی را بپذیرند یا به بسیاری از کارها ورود کنند به دلیل مسایل نظارتی هراس دارند.

حسینی ادامه داد: هنگامی که مدیران برجسته و با سابقه مسوولیت‌ها را می‌پذیرند نیاز به آزادی عمل دارند تا بتوانند در کارهای خود تصمیمات لازم را بگیرند، پس تقاضای من این است که اگر امکانش هست اعتماد و اطمینان لازم را نسبت به مدیران داشته باشیم تا بتوانند در مسولیتی که میپذیرند با جسارت بیشتری وارد عمل شوند. 

او با بیان اینکه ما خواستار تفویض اختیارات هستیم، تصریح کرد: نظارت داشتن امری اجتناب ناپذیر است اما  نظارت باید به حدی باشد که مدیران را منفعل نکند و در واقع مديران استان با اختيارات اندكى كه دارند به تنهايي نمي‌توانند استان را  که سالی 30 میلیون زائر دارد اداره كنند و مسولان تهران بايد به مشكلات استان بيشتر توجه كنند و اختيارات بيشترى به مديران استان تفويض دهند اما متاسفانه گله‌مندی‌هاى ما به سرعت فراموش مي‌شوند.

حسینی در پایان خاطرنشان کرد: ما در تمام تشكل هاي بخش خصوصى همكارى خواهيم كرد تا ارمان ها و اهداف خود را در شرايط تحريم محقق كنيم و اميدواريم تحريم هاي داخلى كاهش پيدا كند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: