• دوشنبه ۱۷ تیر ماه، ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۵
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 984-6984-5
  • خبرنگار : 15308
  • منبع خبر : ----

رییس سابق سازمان صنعت، معدن و تجارت استان:

زنان رشد خواهند كرد، به شرطى كه تغيير را بپذيرند

رییس سابق سازمان صنعت، معدن و تجارت استان در خصوص گزارش کار خود در سال‌های گذشته، گفت: من اولين دختر در خانواده و روستای خودم، ابرده سفلی، بودم که وارد دانشگاه و به عنوان مهندس وارد محیط صنعتی شدم.

به گزارش ایسنا-منطقه خراسان، راضیه علیرضایی امروز در جلسه تودیع و معارفه رییس سازمان صمت در محل اتاق بازرگانی استان، اظهار کرد: من در ابتدا به عنوان مدير كارخانه‌اى صنعتى مشغول كار شدم كه ٣٠٠ كارگر و كارمند مرد داشتم، سپس اولین مدیر مسول فنی بودم که از کارخانه بخش خصوصی  وارد دولت و به عنوان كارشناس حوزه آموزش مشغول به كار شدم. اولين خانمى بودم كه در اداره قرعه به نام من افتاد تا به عنوان مسوول آموزش مجتمع آموزش عالی صنایع در مشهد در شيفت بعدازظهر كار كنم.

علیرضایی افزود: زمانی که آقای مهندس احمدی از استانداری وارد صنایع شدند، من اولین رییس اداره اقتصادی سازمان صنایع و معادن شدم و سپس اولين زنى بودم كه به عنوان معاون امور صنايع مشغول كار شدم. بعد از آن به عنوان اولين خانم سرپرست صنايع معادن استان به كار خود ادامه دادم و تجربه‌هاى زيادى كسب كردم تا حکم ریاست سازمان صمت استان را توسط آقای نعمت‌زاده دریافت کردم. امروز اولين زنى هستم كه كلمه تغيير پست را پذيرفتم. 

رییس سابق سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بیان کرد: نكته مهمى كه بايد به آن اشاره كنم این است که حضور آقاى رشيديان موجب شد شيوه جديد برخورد و ارتباط با مدير زن شکل بگیرد و این احترام شالوده مدیریت مردانه استان برای مدیریت زنان بود و همه مردان حتی مدیران نظامی لطف و تكريم زيادى به من داشتند. حمايت و همكارى خانواده و همسرم نیز در طى اين مسيرها بسیار موثر بوده است.

وی با بیان اینکه سختی‌های زیادی در ادغام مجمع تولیدی و توزیعی را تحمل کردم، خاطرنشان کرد: ما زنان رشد خواهيم كرد به شرطى كه تغيير را بپذيريم و من امروز براى استقبال از آقاى مس‌فروش اينجا هستم. خوشحالم كه تجربه ٤٠ ساله‌ام را به دست آقاى مس‌فروش مي‌سپارم و اميدوارم بانوان اين جمع، رفتن را مانند آمدن ياد بگيرند. من همچنان در حوزه صنعت و اصناف فعال خواهم بود.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: