• سه شنبه ۱۸ تیر ماه، ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۶
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 984-9914-5
  • خبرنگار : 15218
  • منبع خبر : ----

عذرخواهی معاون فرهنگی شهردار از خبرنگاران

معاون فرهنگی و اجتماعی شهردار مشهد در واکنش به حاشیه نشست خبری امروز شهردار مشهد، بیانیه‌ای منتشر کرد.

به گزارش ایسنا- منطقه خراسان، مهدی زارعی، معاون فرهنگی و اجتماعی شهردار مشهد در واکنش به حاشیه نشست خبری امروز شهردار مشهد، ضمن عذرخواهی از خبرنگاران بیانیه‌ای به شرح ذیل منتشر کرد:

«گاهی تقدیر بر آدمی چندان سخت می‌گیرد که عنان از کفت رها می‌شود و آن‌چه در دل نیست بر زبان می‌آید و موجب شرمساری می‌گردد. 

می‌دانم دوستان و عزیزان خبرنگارمان رنجیده‌خاطرند از سهوی که روی داده است. قصدم نه تطهیر رفتار نکوهیده‌ام، که بنیان بهانه‌ای‌ست که سرنوشت به شیوه‌ی آزمون بر رفتار من نوشت. فرزند کوچکم را در بند بیماری فکند و مرا عاجز از همیاری و درمان وی وا نهاد تا رنج پدری و اندوه ناتوانی بر من غالب شود و آن پیش آید که نباید... .

لذا بدین‌وسیله از خبرنگاران، شهردار محترم و همه‌ی دوستان خدمتگزار در جامعه‌ی مطبوعات کشور که هماره دل در گرو نشر آگاهی و توسعه وطن دارند، پوزش می‌طلبم که آدمی محل خسران است و اشتباه. صمیمانه‌ترین عذر مرا بپذيريد و مرا عفو نمایید».

تماس تلفنی شهردار مشهد با معاون فرهنگی خود در نشست خبری امروز که در حالت «بلندگو» صورت گرفت، باعث به کاربردن عباراتی دور از شأن جلسه شد که اعتراض خبرنگاران حاضر در جلسه و اصحاب رسانه را در پی داشت.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: