• چهارشنبه ۱۹ تیر ماه، ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۳
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 984-10014-5
  • خبرنگار : 15218
  • منبع خبر : ----

معاون فرهنگی استعفا داد، شهردار موافقت کرد

شهردار مشهد با استعفای معاون فرهنگی‌ اجتماعي خود موافقت کرد.

به گزارش ایسنا- منطقه خراسان، محمدرضا کلائی، شهردار مشهد صبح امروز درجمع خبرنگاران ضمن عذرخواهی از جامعه رسانه اي كشور به خاطر حواشي روز قبل با استعفای معاون فرهنگي خود موافقت كرد.

محمدرضا کلائی گفت: اتفاق دیروز، اتفاق نامناسبی بود، فارغ از اینکه زمینه این کار بر عهده چه کسی بود،  از جامعه خبری  عذرخواهی می‌کنم.

وی ادامه داد: بعد از اتفاق دیروز در فاصله کمی، آقای زارعی ابراز تاسف کردند و استعفا دادند، من باید صحبت می کردم و سنجیده عمل می‌کردم. من پذیرفتم که ایشان باید اقدامی در جهت استعفا داشته باشد.

کلایی تصریح کرد: ما باید رفتاری غیر رفتار مرسوم داشته باشیم، بنده استعفای ایشان را می پذیرم. ایشان اقدام شجاعانه کرد و افکار عمومی را درک کرد من هم فارغ از آن، رکن چهارم دموکراسی یعنی رسانه را قبول دارم.

وی افزود: از امروز سرپرستی برای معاونت فرهنگی اجتماعی خواهیم گذاشت. ما در رفتارهایی که داریم باید روی عنصر صداقت و شفافیت کار کنیم. هزینه بابت این امر را بپذیریم حتی اگر به زیان بنده است. باید هزینه این اتفاق را بپردازم.

گفتنی‌ست؛ مهدی زارعی روز گذشته از سمت خود استعفا داده بود.

تماس تلفنی شهردار مشهد با معاون فرهنگی خود در نشست خبری دیروز که در حالت «بلندگو» صورت گرفت، باعث به کاربردن عباراتی دور از شأن جلسه شده بود که اعتراض خبرنگاران حاضر در جلسه و اصحاب رسانه را در پی داشت.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: