• پنجشنبه ۲۰ تیر ماه، ۱۳۹۸ - ۰۸:۴۷
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 984-6286-5
  • خبرنگار : 15219
  • منبع خبر : ----

بازدید معاون پژوهش و فناوری وزیر علوم از پارک علم و فناوری خراسان

معاون پژوهش و فناوری وزیر علوم از پارک علم و فناوری خراسان بازدید کرد.

به گزارش ایسنا- منطقه خراسان، دکتر مسعود برومند در جریان  بازدید از پارک علم و فناوری خراسان اظهار کرد: شرکت‌های دانش بنیان و واحدهای فناوری خراسان دارای محصولات بسیار خوبی هستند و از اینکه چنین توانمندی‌ای در خراسان وجود دارد خوشحال هستیم.

وی در خصوص تاثیر تحریم‌ها بر شرکت‌های دانش‌بنیان گفت: در حال حاضر شرکت‌ها مشغول انجام فعالیت‌های خود هستند و مشکلی در این زمینه وجود ندارد. البته در فرآیندهای اجرایی پیچیدگی‌هایی رخ می‌دهد اما اکنون هیچ کدام از شرکت‌ها موضوع خاصی را مطرح نکردند و درحال حاضر همه چیز خوب است. 

در بخش دیگری از این مراسم دکتر رضا قنبری، رئیس پارک علم و فناوری خراسان رضوی بیان کرد:  دانش‌بنیان و فناوری ادبیات جدیدی است که مسئولان بلند مرتبه کشوری با بازدید از پارک‌های علم و فناوری و... می‌توانند با موانع، مشکلات و چالش‌های پیش رو آشنا شوند و دریابند که  قوانینی در این زمینه وجود ندارد، قوانین را در حوزه دانش بنیان به‌روز نکردند و این قوانین بیشتر در حوزه‌های صنعتی وجود دارد.

رئیس پارک علم و فناوری خراسان رضوی عنوان کرد: تلاش‌های کشور می‌تواند هدایت پیدا کند. باید این تلاش‌ها را با همکاری مسئولان کشور به سمتی هدایت کنیم که موانع شرکت‌های دانش بنیان و واحدهای فناور  برطرف شود و همه از میوه‌های خوب نسل جوان انقلاب استفاده کنیم. 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: