• دوشنبه ۲۴ تیر ماه، ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۳
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 984-14114-5
  • خبرنگار : 15218
  • منبع خبر : ----

حیدری مطرح کرد؛

موضع شورای شهر درخصوص انتخاب معاون فرهنگی شهردار

رئیس شورای اسلامی شهر مشهد گفت: در حال حاضر برای معاونت فرهنگی شهرداری مشهد، سرپرستی برگزیده شده است و برای انتخاب معاون نیازمند بررسی‌هایی در این زمینه هستیم و زمانی که شهردار به جمع‌بندی مورد نظر برسند، به شورا اعلام خواهند کرد.

به گزارش ایسنا- منطقه خراسان، محمدرضا حیدری در حاشیه شصت‌وپنجمین جلسه علنی پنجمین دوره شورای اسلامی شهر مشهد که امروز در تالار شهر برگزار شد در خصوص اقدامات صورت گرفته برای انتخاب معاون فرهنگی جدید شهر مشهد، اظهار کرد: روال این است شهردار مشهد نسبت به انتخاب معاون فرهنگی اقدام کنند و این کار جزو اختیارات شهردار مشهد است.

وی افزود: در حال حاضر برای این سمت، سرپرستی برگزیده شده است و برای انتخاب معاون نیازمند بررسی‌هایی در این زمینه هستیم و زمانی که شهردار به جمع‌بندی مورد نظر برسند به شورا اعلام خواهند کرد. 

رئیس شورای اسلامی شهر مشهد در پاسخ به این سوال که «آیا شورا نیز در این موضوع ورود خواهد کرد یا خیر»، بیان کرد: خیر. این تصمیم توسط شهردار صورت خواهد گرفت و سپس در شورا مطرح خواهد شد و هم‌اکنون شورا منتظر نظر ایشان است.

حیدری در خصوص مشکلات هسته مرکزی شهر مشهد خاطرنشان کرد: این موضوع بحثی چندین ساله است. در مناسبت‌های خاص حجم زائران و گردشگران به گونه‌ای است که محورها و ظرفیت‌های لازم در این قسمت از شهر وجود ندارد، اما این امر به این معنا نیست که نمی‌توان کاری انجام داد. تا کنون جلساتی با مدیریت شهری، آستان قدس رضوی، نیروی انتظامی، پلیس راهور و دستگاه‌های مختلف برگزار شده است و مشاوران پس از بررسی موضوع ایده‌هایی ارائه کرده‌اند.

وی اضافه کرد: در جلسه امروز تذکراتی جهت افزایش سرعت کار مطرح شد زیرا مجموعه‌ای از اقدامات باید صورت بگیرد و تا رسیدن به نقطه مطبوع راه زیادی وجود دارد اما می‌توان به صورت مقطعی مشکل را حل کرد.

رئیس شورای اسلامی شهر مشهد تصریح کرد: با حضور عامل انسانی برای هدایت مردم در محورهای مسیر اصلی به سمت حرم می‌توان مشکل را حل کرد اما مشکلات مدیریتی گره‌هایی را ایجاد می‌کند. برای این مشکل باید اقدامات کوتاه مدت و بلند مدتی صورت بگیرد. در حال حاضر اطلاعات موجود است اما باید تصمیمات مدریتی برای تسریع کار گرفته شود.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: