• سه شنبه ۲۵ تیر ماه، ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۶
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 984-8988-5
  • خبرنگار : 15291
  • منبع خبر : ----

معاون سلامت و تربیت‌بدنی سازمان اجتماعی‌فرهنگی شهرداری مشهد خبر داد

حضور بیش از ۲۶۶ تیم ورزشی در جام رمضان ۹۸

معاون سلامت و تربیت‌بدنی سازمان اجتماعی فرهنگی شهرداری مشهد گفت: بیش از ۲۶۶ تیم در رقابت‌های جام رمضان سال ۹۸ شرکت کردند.

به گزارش ایسنا- منطقه خراسان، حسن نوری در مراسم اختتامیه جام رمضان ۹۸ که در تالار شهر شورای اسلامی  شهر مشهد برگزار شد، اظهار کرد: مسابقات ورزشی در سطح شهر مشهد به همت مجموعه شهرداری و شورای شهر اسلامی مشهد برگزار می‌شود. مسابقات جام رمضان در پنج رشته ورزشی با اقبال و علاقه‌مندی خوبی مواجه شده‌است.

وی ادامه داد: شهرداری مشهد برای دومین سال در رشته ورزشی فوتسال ورود کرد و بالغ بر ۱۷۶ تیم در بخش آقایان و ۱۲ تیم در بخش بانوان در این مسابقات شرکت کردند. این رقابت‌ها  در ۷ سالن شهرداری مشهد برگزار شد. بیش از ۲۰ تیم در بخش آقایان و بانوان در رشته بسکتبال به رقابت پرداختند و  در والیبال هم ۲۰ تیم در بخش بانوان و ۱۲ تیم در بخش آقایان حاضر بودند. در هندبال بالغ بر ۲۴ تیم در دو بخش آقایان و بانوان در این مسابقات شرکت کردند. در مجموع بیش از ۲۶۶ تیم در این رقابت‌ها حضور داشتند.

معاون سلامت و تربیت‌بدنی سازمان اجتماعی فرهنگی شهرداری مشهد تصریح کرد: بالغ بر دو میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال اهدای جوائز داشتیم و بازخوردهای متفاوتی از تیم‌ها گرفتیم. امسال بازار ورزش در شهر مشهد پررونق بود. بازی‌های خیابانی را انجام دادیم. برای اولین بار پس از سال‌های متمادی بازی‌ فوتسال گل کوچک برگزار کردیم‌ که بیش از ۲۰۰ تیم در آن حضور داشتند. برنامه‌های متعددی در خیابان‌های شهر و بوستان‌ها، پس از افطار داشتیم.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: