• سه شنبه ۲۵ تیر ماه، ۱۳۹۸ - ۱۷:۴۴
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 984-10584-5
  • خبرنگار : 15306
  • منبع خبر : ----

فن بازار منطقه‌ای خراسان رضوی، فن بازار برتر کشور شد

مدیرعامل شرکت شهرک‌هاي صنعتي استان خراسان رضوي گفت: فن بازار منطقه‌ای خراسان رضوی که زیر نظر شرکت شهرک‌های صنعتی فعالیت می‌کند در سال 97 به عنوان فن بازار برتر شناخته شد.

به گزارش ایسنا- منطقه خراسان و به نقل از روابط عمومي شرکت شهرک‌هاي صنعتي استان خراسان رضوي، مسعود مهدي زاده مقدم در بازدید از شرکت‌های دانش بنیان شهرک‌ها و نواحی صنعتی، افزود: با توجه به سیاست‌های اقتصاد مقاومتی در راستاي برنامه‌هاي عملياتي كلان فن بازار در منطقه خراسان رضوي ارائه مشاوره فناوری‌های نوین به واحدهای صنعتی استان در جهت  کمک به دانش بنیان شدن یکی از برنامه های اصلی فن بازار منطقه ای خراسان رضوی بوده و تمام برنامه ها عملیاتی در این زمینه برای واحدها دارای توان بالقوه در استان چیده شده تا هر چه سریعتر به سمت دستیابی به فناوری‌های نو که دارای مزیت‌های رقابتی در تولید و بازار هستند سوق داده شوند.
 
وی افزود: فن بازارها از اصلی ترین محرک‌های مستمر ایجاد نوآوری در صنایع هستند و فضای کسب و کار را در هر شرایط اقتصادی به بهترین شکل بهبود داده و متحول می سازند. 

رئيس هيأت مديره و مديرعامل شرکت شهرک‌هاي صنعتي استان خراسان رضوي خاطرنشان کرد: فن بازارها خدمات متنوع و پیشرفته ای را همواره جهت بهبود محصول با دانش بومی فراهم کرده اند لذا واحدهای صنعتی که ارتقا محصول آنها هنوز شکل نگرفته باید از ظرفیت بزرگ فن بازارها استفاده کنند.

مهدی زاده مقدم بیان کرد: فن بازار منطقه‌ای خراسان رضوی توانست در سال 1397 با کسب رتبه برتر همانند سال 1396 در بین فن بازارهای سراسر کشور در جهت رونق فضای کسب و کار و مبادلات فناورانه نقش خود را بخوبی در اکوسیستم فناوری کشور اجرا نماید. همچنین این مرکز در سال 97 اقدام به رفع نیازهای فناورانه در سطح استان خراسان رضوی و 17 استان دیگر براساس توان و دانش مراکز علمی استان نموده است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: