• چهارشنبه ۲۶ تیر ماه، ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۷
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 984-9488-5
  • خبرنگار : 15169
  • منبع خبر : ----

رییس هیات اسکواش خراسان رضوی خبر داد

ساخت دیواره توری آموزشی اسکواش در خراسان رضوی

رئیس هیئت اسکواش خراسان رضوی گفت: دیواره توری آموزشی اسکواش برای جشنواره‌ها و ویژه کودکان برای اولین بار در کشور توسط هیئت خراسان رضوی ساخته شده است.

به گزارش ایسنا- منطقه خراسان، غلامحسن اصغری در خصوص فعالیت‌های این هیئت از ابتدای سال جاری اظهار کرد: لیگ استانی اسکواش آقایان از جمعه 21 تیرماه آغاز شده و هفته دوم این لیگ، 28 ماه جاری برگزار خواهدشد. رقابت های بانوان نیز از ماه آینده آغاز می شود.

رئیس هیئت اسکواش خراسان رضوی بیان کرد: سعی ما بر این است که در شهرستان ها با همکاری روسای ادارات ورزش و جوانان محل هایی را برای اسکواش در نظر بگیریم و با توجه به مربیانی که در شهرستان ها وجود دارد، این رشته را گسترش دهیم.

اصغری ادامه داد: هم اکنون در نیشابور فضایی اختصاص داده شده و به دنبال ایجاد فضایی جدید برای آموزش و برگزاری مسابقات در سطح استاندارد هستیم، همچنین در سبزوار با هماهنگی های انجام شده با رئیس اداره ورزش و جوانان و شهردار این شهرستان، قرار بر این شد که در بعضی از پارک ها کورت هایی ایجاد شود.

وی در خصوص اعزام‌ها عنوان کرد: از ابتدای سال دو اعزام در بخش آقایان و بانوان به مسابقات رده سنی زیر 18 سال به میزبانی یزد داشتیم، همچنین مسابقات ایران جونیور از امروز 26 تیرماه در بخش بانوان در شیراز برگزار می‌شود که تیم استان نیز در آن حضور خواهد داشت.

رئیس هیئت اسکواش خراسان رضوی در خصوص مجموعه اسکواش استان، تصریح کرد: با مساعدت فتاحی، مدیر کل ورزش و جوانان استان، اعتبار 1 میلیارد و 700 میلیون تومانی برای مجموعه اسکواش استان در سال جاری در نظر گرفته شد.

اصغری بیان کرد: این مجموعه که در نیمه اول سال آینده به بهره برداری می‌رسد دارای 4 کورت می‌باشد، همچنین در این سالن اسکواش که واقع در مجموعه ورزشی سجاد مشهد است، سکو، جایگاه اختصاصی و سایر امکانات برای این رشته در نظر گرفته شده است.

وی با اشاره به فعالیت جدید هیئت استان گفت: دیواره توری آموزشی اسکواش برای جشنواره ها و ویژه کودکان برای اولین بار در کشور توسط هیئت خراسان رضوی ساخته شده است.

رئیس هیئت اسکواش خراسان رضوی ادامه داد: این دیواره توری آموزشی قابل حمل است و با هماهنگی با فدراسیون در حال ساخت و برای سایر استان های کشور هستیم و با این کار این رشته ورزشی به راحتی معرفی و بین مردم شناسانده خواهد شد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: