• یکشنبه ۳۰ تیر ماه، ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۹
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 984-18214-5
  • خبرنگار : 15218
  • منبع خبر : ----

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر خراسان رضوی:

دانش‌آموزان در لبه تیغ موادمخدر قرار گرفته‌اند

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر خراسان رضوی گفت: دانش‌آموزان در لبه تیغ مواد مخدر قرار گرفته‌اند.

به گزارش ایسنا- منطقه خراسان، محمدحسن جهان در نشست تخصصی «سازمان‌های مردم‌نهاد فعال حوزه پیشگیری از اعتیاد، درمان و کاهش آسیب و صیانت اجتماعی» که امروز در شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر خراسان رضوی برگزار شد، اظهار کرد: اولین خانه تشکل‌های مردمی حوزه مبارزه با مواد مخدر و پیشگیری و درمان اعتیاد با هدف ایجاد همدلی و همکاری در زمینه کاهش آسیب در حاشیه شهر در مشهد راه‌اندازی شده است.

وی ادامه داد: این خانه با محوریت مردم شکل گرفته است و هدف آن واگذاری مبارزه با مواد مخدر به مردم است.

جهان تصریح کرد: بر این مبنا مجمع یاریگران شکل گرفتند که شامل مردم، رسانه‌ها، مسئولان و... است و امروز 170 عضو یاریگر در استان وجود دارد و این اقدام در راستای تقویت تشکل‌های مردمی است.

وی خاطرنشان کرد: در ایام تابستان جامعه هدف ما دانش‌آموزان هستند که در لبه تیغ مواد مخدر قرار گرفته‌اند. دبیر شورای هماهنگی با مواد مخدر خراسان رضوی اضافه کرد: بر این اساس رکن مبارزه با موادمخدر را پیشگیری قرار داده‌ایم.

به گزارش ایسنا، در این نشست با حضور سعید منتظرالمهدی، معاون کاهش تقاضا و توسعه مشارکت‌های مردمی ستاد مبارزه با موادمخدر برگزار شد نمایندگان سازمان‌های مردم‌نهاد به بیان نظرات، دیدگاه‌ها و مشکلات خود پرداختند. همچنین در ادامه این مراسم از پرچم مجمع سازمان‌های مردم‌نهاد فعال در حوزه پیشگیری از اعتیاد، درمان و کاهش آسیب و صیانت اجتماعی خراسان رضوی رونمایی شد. 

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: