• چهارشنبه ۱۶ مرداد ماه، ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۴
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 985-7788-5
  • خبرنگار : 15169
  • منبع خبر : ----

منع پیام از حضور در لیگ برتر والیبال + عکس

فدراسیون والیبال در نامه‌ای به اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی توضیحاتی مهم در خصوص مجوز باشگاه پیام ارائه کرد.

به گزارش ایسنا- منطقه خراسان، فدراسیون والیبال پس از تشکیل جلسه کمیته انضباطی در خصوص سهمیه خراسان رضوی در لیگ برتر، باشگاه پیام را محکوم به پرداخت بدهی‌ها تا 15 مردادماه کرده بود. این اقدام تا پایان وقت اداری روز گذشته انجام نشد و حالا فدراسیون امتیاز این باشگاه را برای حضور در لیگ برتر والیبال سلب کرده‌است.

فدراسیون والیبال کشورمان در کنار این رای، توضیحات دیگری هم در خصوص مجوز این باشگاه و ممنوعیت حضور آن در والیبال ارائه کرده‌است.

بنا بر اعلام فدراسون والیبال، سازمان لیگ سال گذشته تصمیم گرفت برای حضور نماینده خراسان رضوی در لیگ برتر والیبال سال 97  یک وایلدکار به استان خراسان رضوی ارائه کند. ابتدا این موضوع از طریق جبار قوچان‌نژاد با نام  شهرآرا انجام شد و سپس با درخواست هیئت والیبال نام این تیم به نام پیام تغییر کرد.

فدراسیون والیبال اعلام کرده در بررسی‌های به عمل آمده از از این باشگاه، مشخص شده مجوز آن تا تاریخ 20/4/97 اعتبار داشته و مختص فوتبال آقایان بوده و بر اثر سهل انگاری مسئولین سازمان لیگ وقت پذیرفته شده‌است. حال با توجه به شکایت بازیکنان و کادرفنی علیه باشگاه بابت مطالبات فصل قبل، خراسان رضوی اجازه حضور در لیگ برتر 98 را نخواهدداشت.

والیبال خراسان رضوی می‌تواند در صورت پرداخت بدهی، با معرفی یک باشگاه دارای مجوز از کمیسیون ماده 5 در لیگ برتر فصل آتی حضور یابد.

امیر زارعی معاون ورزشی اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی ضمن تایید دریافت این نامه از سوی فدراسیون والیبال اظهار کرد: باید در اسرع وقت درخصوص سرنوشت سال آینده تیم تصمیمی گیری شود تا خراسان باز هم در لیگ برتر والیبال حضور داشته‌باشد.

وی افزود: مجوز باشگاه پیام مشکلاتی داشته و فدراسیون هم اجازه حضور این باشگاه در لیگ را نخواهد‌داد، همچنین بدهی ‌های این باشگاه در موعد مقرر پرداخت نشده و حالا اداره کل ورزش و جوانان طبق اعلام فدراسیون درخصوص سهمیه خراسان رضوی در لیگ تصمیم گیری خواهدکرد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: