• سه شنبه ۲۲ مرداد ماه، ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۴
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 985-14814-5
  • خبرنگار : 15310
  • منبع خبر : ----

مدیرکل بهزیستی خراسان رضوی:

هدف اصلی ما تعامل بیشتر تشکل‌ها با دولت است

مدیر کل بهزیستی خراسان رضوی گفت: آسیب‌های اجتماعی فوریت‌های خاص جامعه هستند؛ زیرا بخش زیادی از افراد جامعه را درگیر خود می‌کنند. 

به گزارش ایسنا- منطقه خراسان، حمیدرضا پوریوسف امروز صبح در نشست با خانه تشکل‌های استان و تشکل‌های مردم نهاد که در سالن اجتماعات اداره کل بهزیستی خراسان رضوی برگزار شد، اظهار کرد: هفته‌ مشارکت‌های اجتماعی فرصتی فراهم می‌کند تا راهکارهایی که در دولت تدبیر و امید ایجاد شده عملی شود. برای حل معضلات اجتماعی نمی‌توان فقط از دولت انتظار داشت، بلکه نیاز است مؤسسه‌های خیریه و سازمان‌های ‌مردم‌نهاد همراه با دولت همکاری لازم را داشته باشند. 

وی افزود: سعی داریم تا رشد کمی و کیفی در تشکل‌های غیردولتی را افزایش دهیم. تفاوتی نمی‌کند که سمن‌ها از استانداری یا بهزیستی مجوز گرفته‌ باشند، مهم کمک و استفاده از این تشکل‌ها در حل معضلات اجتماعی است. آسیب‌های اجتماعی فوریت‌های خاص جامعه هستند، زیرا بخش زیادی از افراد جامعه را درگیر خود می‌کنند. هدف اصلی ما تعامل و همکاری بیشتر تشکل‌ها و دولت است.

پوریوسف تاکید کرد: حوزه‌های اجتماعی یکی از مهم‌ترین حوزه‌‌ها در جامعه است. تمام فعالیت‌های بهزیستی مربوط به امور اجتماعی، حل بخشی از مشکلات جامعه از قبیل مسکن و اشتغال است و همچنین باید راه را برای تشکل‌ها آسان کرد تا بدون دغدغه فعالیت‌های خود را انجام دهند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: