• دوشنبه ۲۸ مرداد ماه، ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۸
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 985-12287-5
  • خبرنگار : 15259
  • منبع خبر : ----

افتخارآفرینی صدا و سیمای خراسان رضوی در جشنواره تولیدات مراکز استان‌ها

در بیست‌و‌دومین جشنواره تولیدات مراکز استان‌ها که در خراسان شمالی برگزار شد، خراسان رضوی در حوزه‌های مختلف موفق به کسب عناوین برتر شد.

به گزارش ایسنا- منطقه خراسان و به نقل از روابط عمومی صدا و سیمای خراسان رضوی در حوزه سیما، محمد مشیانی با عنوان بهترین کارگردانی برنامه گزارشی نسیم آبادی لوح تقدیر دریافت کرد. همچنین لوح تقدیر به علیرضا اسکندری برای بهترین برنامه نمایشی طنز و محمدرضا خیابانی بهترین مستند سیما در بخش جنبی سلامت برای مستند لب شکری تعلق گرفت. رشید حاجتمند نیز برای بهترین فیلم بلند تلویزیونی در بخش جنبی دفاع مقدس برای فیلم سینمایی مدیترانه موفق به کسب لوح تقدیر و جایزه نقدی شد.

در حوزه صدا، پریسا منفرد عنوان گزارشگر برتر رادیویی را از آن خود کرد. در حوزه خبر نیز جایزه برتر گزارش موضوعی رادیویی به اعظم فریدون مقدم تعلق گرفت.

در حوزه پژوهش دریافت دیپلم افتخار و رتبه برتر «تولید پژوهش محور» توسط نعمت اعظمی؛ مدیر پژهش صدا و سیما خراسان رضوی و همچنین مهتدی ناظمی دیپلم افتخار و رتبه برتر «تولید پژوهش منجر به تولید در بخش مستند تلویزیونی» را کسب کردند.

محمود زنده‌دل؛ معاون فضای مجازی صدا و سیمای خراسان رضوی رتبه برتر «حوزه توزیع رصد» را کسب کرد.

در بخش موسیقی و سرود، صدا و سیمای خراسان رضوی حائز دیپلم افتخار بهترین میکس و مسترینگ برای قطعه «هفت اقلیم عشق» در بخش اصلی توسط محمد حمید شاه میرزایی و همچنین دیپلم افتخار بهترین شعر برای قطعه «مدافع حرم» در بخش موضوعی(جنبی) توسط جواد گنجعلی شدند.

بیست‌ودومین جشنواره تولیدات مراکز استان‌های صدا و سیما با حضور دکتررحمانی فضلی وزیرکشور، معاونین، مدیران عالی رتبه سازمان و جمع کثیری از برنامه‌سازان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران در خراسان شمالی برگزار شد و صدا و سیمای خراسان رضوی با کسب لوح تقدیر و دیپلم افتخار در این جشنواره، حضوری پر رنگ داشت.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: