• پنجشنبه ۳۱ مرداد ماه، ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۶
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 985-19914-5
  • خبرنگار : 15186
  • منبع خبر : ----

استاندار خراسان رضوی:

«نجات» حاشیه مشهد از مهرماه آغاز می‌شود

استاندار خراسان رضوی با اشاره به اینکه «29 دستگاه اجرایی در 8 پهنه حاشیه شهری مسئولیت دارند تا طرح نجات را در مناطق حاشیه و کم برخوردار به عهده بگیرند»، گفت: از مهرماه طرح نجات را کلید خواهیم زد.

به گزارش ایسنا- منطقه خراسان، علی‌رضا رزم حسینی امروز در مراسم آیین افتتاح مجتمع آبی چند منظوره گلشن واقع در گلشهر مشهد و همچنین بهره‎برداری از 12 بوستان فضای سبز  اظهار کرد: علاوه بر داشتن اهداف روشن و شفاف باید عملکرد شفافی هم داشته باشیم که شهروندان و خبرنگاران در جریان آن‎ها قرار بگیرند.

وی اضافه کرد: همچنین باید وحدت رویه داشته باشیم و همه هدف مشتر‎ک‌مان را بپذیریم. در این راستا باید با هر سلیقه سیاسی در جهت انجام هدف مشترک‌مان گام برداریم. 

رزم حسینی عنوان کرد: با این عملکرد و توان که شهرداری مشهد برای مدیریت شهر به کار می‏گیرد، امیدوارم شاهد اتفاقات خوبی در مناطق حاشیه‎ای شهر باشیم. 

استاندار خراسان رضوی با تاکید بر اینکه «پیرامون شهر مشهد دغدغه رهبری است»، تصریح کرد: 29 دستگاه اجرایی در 8 پهنه حاشیه شهری مسئولیت دارند تا طرح نجات را در مناطق حاشیه و کم برخوردار به عهده بگیرند. 

وی با اشاره به اینکه «مهرماه طرح نجات را کلید خواهیم زد»، افزود: برای همه دستگاه‏ها و ارگان‎های مربوطه برنامه‌ریزی شده است تا با همکاری آنها شاهد فعالیت‌های خوب و مثبتی در حاشیه شهر باشیم. 

رزم‌حسینی گفت: مشهد باید الگوی همه شهرها باشد؛ به گونه‌ای که هر زائری وارد مشهد شد، شاهد دست‎آوردهای فرهنگی و مذهبی این شهر باشد. امیدواریم هر هفته و هر ماه شاهد این گونه مراسم باشیم چون باعث رضایت و شادمانی شهروندان می‎شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: