• سه شنبه ۱۸ تیر ماه، ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۳
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 984-4785-5
  • خبرنگار : 15270
  • منبع خبر : ----

معاون سیاسی استاندار خراسان رضوی تاکید کرد:

تلاش برای ایجاد احساس امنیت روانی در مردم

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی گفت: اعضای شورای تامین در تلاش هستند که بسترهای امنیتی را به گونه‌ای فراهم کنند که همه زائران و مجاوران بارگاه منور امام رضا(ع) در امنیت کامل به سر ببرند و هیچ تهدید امنیتی متوجه استان نباشد. 

به گزارش ایسنا-‌منطقه خراسان و به نقل از روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، حسن جعفری در نشست مشترک نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی با استاندار که در دفتر استاندار برگزار شد، اظهار کرد: اعضای شورای تامین در تلاش هستند که بسترهای امنیتی را به گونه‌ای فراهم کنند که همه زائران و مجاوران بارگاه منور امام رضا(ع) در امنیت کامل به سر ببرند و هیچ تهدید امنیتی متوجه استان نباشد. 

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی بیان کرد: آسیب‌ها و تهدیدات امنیتی در استان احصا و در کمیسیون‌های تخصصی بررسی شده تا راهکارهای مقابله با این تهدیدات مشخص و اجرایی شود.

وی با بیان اینکه برخی از جرایم خشن و نزاع‌ها در استان از بعد امنیتی افزایش یافته است، عنوان کرد: برای کنترل شرایط، برخورد با اراذل و اوباش در دستورکار قرار گرفته و خوشخبتانه در دو ماهه اخیر شاهد کاهش چشمگیر نزاع‌های دسته‌جمعی بوده‌ایم، بنابراین مقرر شد برخورد با این افراد همچنان تداوم پیدا کند.

جعفری با اشاره به اقدامات انجام شده برای برقراری امنیت در هنگام برگزاری مسابقات فوتبال، تصریح کرد: خوشبختانه علیرغم همه نگرانی‌ها، امنیت مسابقات بسیار مهم به صورت کامل برقرار شد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی گفت: توسعه برنامه‌های آقتصادی، آموزشی و فرهنگی در نقطه صفر مرزی نیز در دستورکار قرار دارد. حمایت از مرزنشینان بسیار اهمیت داشته و در صورت اجرایی شدن طرح‌های سرمایه‌گذاری، در حوزه معیشت مرزنشینان تحول جدی اتفاق خواهد افتاد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: