• جمعه ۲۱ تیر ماه، ۱۳۹۸ - ۰۰:۳۹
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 984-9990-5
  • خبرنگار : 15284
  • منبع خبر : ----

مدیرکل نهاد کتابخانه‌های عمومی خراسان‌رضوی:

مراکز فرهنگی باید معرف خود باشند

مدیرکل نهاد کتابخانه‌های عمومی خراسان‌رضوی با بیان اینکه مراکز فرهنگی باید معرف خود باشند؛ گفت: تبدیل کتابخانه‌ها به فرهنگسرا از سیاست‌ها و اولویت های ماست.

به گزارش ایسنا- منطقه خراسان، علی اکبر سبزیان در مراسم کلنگ‌زنی پروژه کتابخانه مرکزی شهرستان نیشابور واقع در پارک ارغوان بیان کرد: پروژه برخی از بخش‌های کتابخانه مرکزی شهر مشهد تا ۲۳سال متوقف شده بود، تنها کاری که توانستیم انجام دهیم این بود که تمام دستگاه‌ها و ارگان‌ها را در این پروژه دخالت دادیم و با همکاری همگانی این پروژه‌های نیمه تمام به اتمام رسید.

سبزیان با بیان سیاست‌ها و اولویت‌های موجود مبنی بر تبدیل کتابخانه‌های استان به فرهنگسرا ادامه داد: مسئولان شهرستان نیشابور برای اتمام هرچه سریع‌تر پروژه کتابخانه مرکزی باید جلسات هفتگی را به طور مرتب برگزار کنند و مشکلات پیش روی این پروژه را بررسی کنند.

وی خطاب به مسئولان نیشابور عنوان کرد :باید تصمیم بگیرید که تا چه زمانی می‌خواهید این کتابخانه مرکزی را به مردم تحویل بدهید، هر زمانی که مشخص شد باید روزشمار آن در معرض دید مردم قرار گیرد؛ پیشنهاد من این است که این کتابخانه تا دهه فجر به بهره‌برداری برسد.

مدیرکل نهاد کتابخانه‌های عمومی خراسان‌رضوی گفت: ۲۸پروژه نیمه تمام در استان وجود دارد که وعده کرده‌ایم تا دهه فجر به بهره‌برداری برسد؛ باید همگی پای کار بیایند و به صورت شبانه روزی تلاش کرد تا پروژه‌های پیش رو سریع‌تر به بهره برداری برسد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: