• پنجشنبه ۲۷ تیر ماه، ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۳
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 984-16314-5
  • خبرنگار : 15263
  • منبع خبر : ----

دبیرکل جامعه روحانیت مبارز مطرح کرد:

به‌کار گرفتن نیروی جوان در وزارتخانه‌ها اجرایی شود

دبیر کل جامعه روحانیت مبارز گفت: با روی کار آمدن آقای شریعتمداری در وزارت کار و رفاه اجتماعی، همکاران بسیار جوانی روی کار آمده‌ و مسئولیت بر عهده گرفته‌اند؛ امید است شاهد اجرای چنین سنتی در دستگاه‌های دیگر کشوری نیز باشیم.

به گزارش ایسنا- منطقه خراسان، مصطفی پورمحمدی ظهر امروز در مراسم اختتامیه تجلیل از نیکوکاران برگزیده سراسر کشور که در هتل الغدیر مشهد برگزار شد، اظهار کرد: ملت ایران با وجود تحریم‌ها و با همه مشکلات پیش آمده ناشی از آن به زندگی، راه و آرمان‌های خود ادامه می‌دهند و این اقدام آن‌ها به برکت حضرت رضا و یاری نیکوکاران است.

وی افزود: من معتقدم اگر ایران از اول انقلاب و پیش از آن در حوادث سخت استوار و پابرجا مانده‌ به کمک افراد خوب و نیکوکاری است که در این کشور زندگی می‌کنند و از منافع و آسایش خود می‌گذرند تا بندگان خدا در آسایش باشند.

پورمحمدی با اشاره به روی کارآمدن نیروهای جوان در وزارت‌خانه کار ادامه داد: از زمانی که آقای شریعتمداری مسئولیت وزارتخانه کار و رفاه اجتماعی را برعهده گرفته‌اند همکاران بسیار جوانی روی کار آمده‌ و مسئولیت بر عهده گرفته‌اند. امید است شاهد اجرای چنین سنتی در دستگاه‌های دیگر کشوری نیز باشیم و روح نشاط، دانش و تخصص جوانی در این وزارتخانه‌ها وجود داشته باشد تا فضا تبدیل به فضایی جهادی، باانگیزه و ارزشمند شود.

 خاطرنشان کرد: خدمات نیکوکاران افزون بر آثار و برکات منجر به ایجاد روحیه خوب بودن، خوب دیدن و خوب خواستن برای دیگران شده که روح حیات و زندگی را به همراه خواهد داشت. باید اجازه داد که نیکوکاران به ما کمک کنند و با خانواده معلول در ارتباط باشند؛ چراکه خانواده‌های دارای معلول مشکلات بسیاری دارند؛ بنابراین نباید به معلول یک خانواده رسیدگی و کمک کرد بلکه باید به دیگران اعضای خانواده آن‌ها نیز توجه داشت و در صورت نیاز کمک کرد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: