• پنجشنبه ۳۱ مرداد ماه، ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۳
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 985-19814-5
  • خبرنگار : 15186
  • منبع خبر : ----

شهردار مشهد:

اجرای 85 پروژه در مناطق کم‌برخوردار/ در شهر اسلامی بالای شهر و پایین شهر نداریم

شهردار مشهد با بیان اینکه «ما در شهر اسلامی زندگی می‌کنیم و بالای شهر و پایین شهر نداریم»، گفت: 85 پروژه توسط شهرداری در پهنه‌‎های مناطق کم برخوردار در حال اجرا است.

به گزارش ایسنا- منطقه خراسان، محمدرضا کلائی امروز در آیین افتتاح مجتمع آبی چند منظوره گلشن واقع در گلشهر مشهد وهمچنین بهره‎برداری از 12 بوستان فضای سبز اظهار کرد: مناطق حاشیه‌ای شهر مشهد را به 8 پهنه تقسیم کرده‎ایم و برنامه‎های متعددی در قالب طرح نجات مناطق حاشیه‎ای شهر مشهد داریم که در دو پهنه آن، با سپاه پاسداران و قرارگاه سپاه پاسداران در بولوار برونسی همکاری داریم. تمام تلاش ما این است که در همه پهنه‎ها با کیفیت عمل کنیم.

وی با بیان اینکه «معتقدیم باید برای همه شهروندان خاطرات خوب و مثبت بسازیم»، خاطرنشان کرد: امیدواریم ساخت چنین پروژه‌هایی موجب افزایش نشاط اجتماعی و ایجاد خاطرات مثبت در شهروندان شود.

شهردار مشهد تصریح کرد: اعتقاد ما ایجاد برابری و عدالت است. وقتی افراد بزرگی چون شهید چمران را در کشور داریم که در جهت ایجاد عدالت تلاش کرده‏اند ما نیز وظیفه خود می‎دانیم که تمام شهروندان را به نقطه برابری استفاده از امکانات برسانیم.

کلایی با اشاره به اینکه «ما در شهر اسلامی زندگی می‌کنیم و بالای شهر و پایین شهر نداریم»، افزود: اینکه تاکنون شرایط نابرابر بوده است، نباید ماندگار شود و ما نیز در مجموعه مدیریت شهری بر آن هستیم که در جهت برابری و عدالت گام برداریم و ذره‎ای در این راه توقف نداشته باشیم.

شهردار مشهد با بیان اینکه «85 پروژه توسط شهرداری در پهنه‌‎های مناطق کم برخوردار در حال اجرا است»، ادامه داد: هرکدام از پروژه‎های تعریف شده برای مناطق حاشیه‎ای شهر شامل زیر پروژه‎هایی همچون بحث حمل و نقل و... هستند.
انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: